AMDLA3020S-1R0MT
- Артикул производителя:
- AMDLA3020S-1R0MT
- Производитель/Бренд:
- Abracon LLC
- Краткое описание:
- FIXED IND 1UH 5A 30 MOHM SMD
- Производитель :
- Abracon LLC
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- 8A
- Current Rating (Amps) :
- 5 A
- DC Resistance (DCR) :
- 30mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.079" (2.00mm)
- Inductance :
- 1 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 1 MHz
- Material - Core :
- Metal
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Shielded
- Size / Dimension :
- 0.134" L x 0.118" W (3.40mm x 3.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%