ASPI-0630LR-5R6M-T15
- Артикул производителя:
- ASPI-0630LR-5R6M-T15
- Краткое описание:
- FIXED IND 5.6UH 6A 35.5 MOHM SMD
- Current - Saturation (Isat) :
- 5A
- Current Rating (Amps) :
- 6 A
- DC Resistance (DCR) :
- 35.5mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance :
- 5.6 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Material - Core :
- Carbonyl Powder
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.283" L x 0.262" W (7.20mm x 6.65mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%