ASPI-8040S-331M-T
- Артикул производителя:
- ASPI-8040S-331M-T
- Краткое описание:
- FIXED IND 330UH 640MA 889MOHM SM
- Current - Saturation (Isat) :
- 680mA
- Current Rating (Amps) :
- 640 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 889mOhm
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 2.8MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.157" (4.00mm)
- Inductance :
- 330 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%