ASPI-0530LR-4R7M-T2
- Артикул производителя:
- ASPI-0530LR-4R7M-T2
- Краткое описание:
- FIXED IND 4.7UH 4.5A 60 MOHM SMD
- Current - Saturation (Isat) :
- 4.5A
- Current Rating (Amps) :
- 4.5 A
- DC Resistance (DCR) :
- 60mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance :
- 4.7 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.220" L x 0.205" W (5.60mm x 5.20mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%