ASPI-8040S-330M-T
- Артикул производителя:
- ASPI-8040S-330M-T
- Краткое описание:
- FIXED IND 33UH 1.8A 97 MOHM SMD
- Current - Saturation (Isat) :
- 2.05A
- Current Rating (Amps) :
- 1.8 A
- DC Resistance (DCR) :
- 97mOhm
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 7.8MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.165" (4.20mm)
- Inductance :
- 33 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%