ASPI-0630LR-220M-T15
- Артикул производителя:
- ASPI-0630LR-220M-T15
- Краткое описание:
- FIXED IND 22UH 2.5A 167 MOHM SMD
- Current - Saturation (Isat) :
- 2.5A
- Current Rating (Amps) :
- 2.5 A
- DC Resistance (DCR) :
- 167mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance :
- 22 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Material - Core :
- Carbonyl Powder
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.283" L x 0.262" W (7.20mm x 6.65mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%