AIAC-4125C-R538J-T
- Артикул производителя:
- AIAC-4125C-R538J-T
- Краткое описание:
- FIXED IND 538NH 2A 42 MOHM SMD
- Current Rating (Amps) :
- 2 A
- DC Resistance (DCR) :
- 42mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 400MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.197" (5.00mm)
- Inductance :
- 538 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 50 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Q @ Freq :
- 100 @ 50MHz
- Size / Dimension :
- 0.354" L x 0.173" W (9.00mm x 4.40mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±5%