L06033R9CGSTR
- Артикул производителя:
- L06033R9CGSTR
- Производитель/Бренд:
- Ethertronics/AVX
- Краткое описание:
- FIXED IND 3.9NH 500MA 120MOHM SM
- Производитель :
- Ethertronics/AVX
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- 500 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 120mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 6.5GHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.028" (0.71mm)
- Inductance :
- 3.9 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 450 MHz
- Material - Core :
- Non-Magnetic
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 0603 (1608 Metric)
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- 25 @ 450MHz
- Ratings :
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
- Supplier Device Package :
- 0603 (1608 Metric)
- Tolerance :
- ±0.2nH