TYS8040151M-10
Артикул производителя:
TYS8040151M-10
Краткое описание:
FIXED IND 150UH 850MA 410MOHM SM
Current - Saturation (Isat) :
1.1A
Current Rating (Amps) :
850 mA
DC Resistance (DCR) :
410mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
3.5MHz
Height - Seated (Max) :
0.165" (4.20mm)
Inductance :
150 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%