TYS8040221M-10
Артикул производителя:
TYS8040221M-10
Краткое описание:
FIXED IND 220UH 800MA 599MOHM SM
Current - Saturation (Isat) :
850mA
Current Rating (Amps) :
800 mA
DC Resistance (DCR) :
599mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
3.5MHz
Height - Seated (Max) :
0.165" (4.20mm)
Inductance :
220 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%