TYS8040470M-10
Артикул производителя:
TYS8040470M-10
Краткое описание:
FIXED IND 47UH 1.55A 136MOHM SMD
Current - Saturation (Isat) :
1.75A
Current Rating (Amps) :
1.55 A
DC Resistance (DCR) :
176.8mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
6.4MHz
Height - Seated (Max) :
0.165" (4.20mm)
Inductance :
47 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%