L04026R8BHNTR
- Артикул производителя:
- L04026R8BHNTR
- Производитель/Бренд:
- Ethertronics/AVX
- Краткое описание:
- FIXED IND 6.8NH 200MA 900MOHM SM
- Производитель :
- Ethertronics/AVX
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- 200 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 900mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 6.5GHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.018" (0.45mm)
- Inductance :
- 6.8 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 450 MHz
- Material - Core :
- Non-Magnetic
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- 0402 (1005 Metric)
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- 12 @ 450MHz
- Ratings :
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
- Supplier Device Package :
- 0402 (1005 Metric)
- Tolerance :
- ±0.1nH