AIAC-1812-R10J-T
- Артикул производителя:
- AIAC-1812-R10J-T
- Краткое описание:
- FIXED IND 100NH 2.5A 10 MOHM SMD
- Current Rating (Amps) :
- 2.5 A
- DC Resistance (DCR) :
- 10mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 1.2GHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.146" (3.70mm)
- Inductance :
- 100 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 150 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Q @ Freq :
- 100 @ 150MHz
- Size / Dimension :
- 0.185" L x 0.138" W (4.70mm x 3.50mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±5%