ASPI-0615FS-220M-T2
- Артикул производителя:
- ASPI-0615FS-220M-T2
- Краткое описание:
- FIXED IND 22UH 1A 170 MOHM SMD
- Current - Saturation (Isat) :
- 1.1A
- Current Rating (Amps) :
- 1 A
- DC Resistance (DCR) :
- 170mOhm
- Height - Seated (Max) :
- 0.087" (2.20mm)
- Inductance :
- 22 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Material - Core :
- Ferrite
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 120°C
- Size / Dimension :
- 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%