ASPI-6045S-470M-T
- Артикул производителя:
- ASPI-6045S-470M-T
- Краткое описание:
- FIXED IND 47UH 1.2A 200 MOHM SMD
- Current - Saturation (Isat) :
- 1.4A
- Current Rating (Amps) :
- 1.2 A
- DC Resistance (DCR) :
- 200mOhm
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 6.4MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.177" (4.50mm)
- Inductance :
- 47 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%