ASPI-0705-331K-T
- Артикул производителя:
- ASPI-0705-331K-T
- Краткое описание:
- FIXED IND 330UH 400MA 1.26OHM SM
- Current Rating (Amps) :
- 400 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 1.26Ohm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.217" (5.50mm)
- Inductance :
- 330 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 1 kHz
- Material - Core :
- Ferrite
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±10%