TYS6045100M-10
Артикул производителя:
TYS6045100M-10
Краткое описание:
FIXED IND 10UH 2.45A 48 MOHM SMD
Current - Saturation (Isat) :
3.2A
Current Rating (Amps) :
2.45 A
DC Resistance (DCR) :
48mOhm
Features :
Frequency - Self Resonant :
15MHz
Height - Seated (Max) :
0.185" (4.70mm)
Inductance :
10 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Ratings :
AEC-Q200
Size / Dimension :
0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%