TYS60286R8M-10
Артикул производителя:
TYS60286R8M-10
Краткое описание:
FIXED IND 6.8UH 2.4A 47 MOHM SMD
Current - Saturation (Isat) :
2.6A
Current Rating (Amps) :
2.4 A
DC Resistance (DCR) :
47mOhm
Features :
Frequency - Self Resonant :
27MHz
Height - Seated (Max) :
0.118" (3.00mm)
Inductance :
6.8 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%