TYS6045331M-10
Артикул производителя:
TYS6045331M-10
Производитель/Бренд:
Laird Technologies - Thermal Materials
Краткое описание:
FIXED IND 330UH 570MA 1.27OHM SM
Производитель :
Категория товара :
Fixed Inductors
Current - Saturation (Isat) :
570mA
Current Rating (Amps) :
570 mA
DC Resistance (DCR) :
1.27Ohm
Features :
Frequency - Self Resonant :
2.8MHz
Height - Seated (Max) :
0.185" (4.70mm)
Inductance :
330 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Material - Core :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
AEC-Q200
Shielding :
Shielded
Size / Dimension :
0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%