TYS50404R7N-10
Артикул производителя:
TYS50404R7N-10
Краткое описание:
FIXED IND 4.7UH 3A 30 MOHM SMD
Current - Saturation (Isat) :
3.5A
Current Rating (Amps) :
3 A
DC Resistance (DCR) :
30mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
28MHz
Height - Seated (Max) :
0.165" (4.20mm)
Inductance :
4.7 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±30%