TYS5040470M-10
- Артикул производителя:
- TYS5040470M-10
- Краткое описание:
- FIXED IND 47UH 1A 272 MOHM SMD
- Current - Saturation (Isat) :
- 1.1A
- Current Rating (Amps) :
- 1 A
- DC Resistance (DCR) :
- 272mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 6.7MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.165" (4.20mm)
- Inductance :
- 47 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%