TYS4030220M-10
- Артикул производителя:
- TYS4030220M-10
- Краткое описание:
- FIXED IND 22UH 1A 292.5 MOHM SMD
- Current - Saturation (Isat) :
- 1.3A
- Current Rating (Amps) :
- 1 A
- DC Resistance (DCR) :
- 292.5mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 10MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance :
- 22 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%