ASPI-4030S-1R5N-T
- Артикул производителя:
- ASPI-4030S-1R5N-T
- Краткое описание:
- FIXED IND 1.5UH 3.34A 20MOHM SMD
- Current - Saturation (Isat) :
- 4.84A
- Current Rating (Amps) :
- 3.34 A
- DC Resistance (DCR) :
- 20mOhm
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 62MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance :
- 1.5 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±30%