ASPI-0418FS-100M-T3
- Артикул производителя:
- ASPI-0418FS-100M-T3
- Краткое описание:
- FIXED IND 10UH 1.3A 150 MOHM SMD
- Current - Saturation (Isat) :
- 1.3A
- Current Rating (Amps) :
- 1.2 A
- DC Resistance (DCR) :
- 180mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 25MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.071" (1.80mm)
- Inductance :
- 10 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Material - Core :
- Ferrite
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 120°C
- Size / Dimension :
- 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%