LMLP07A7M2R2DTAS
- Артикул производителя:
- LMLP07A7M2R2DTAS
- Производитель/Бренд:
- Ethertronics/AVX
- Краткое описание:
- FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD
- Производитель :
- Ethertronics/AVX
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- 12A
- Current Rating (Amps) :
- 8 A
- DC Resistance (DCR) :
- 20mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance :
- 2.2 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Material - Core :
- Iron Powder
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Shielded
- Size / Dimension :
- 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%