ASPI-4030S-2R2N-T
- Артикул производителя:
- ASPI-4030S-2R2N-T
- Краткое описание:
- FIXED IND 2.2UH 2.95A 30MOHM SMD
- Current - Saturation (Isat) :
- 4.9A
- Current Rating (Amps) :
- 2.95 A
- DC Resistance (DCR) :
- 30mOhm
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 52MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance :
- 2.2 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±30%