AIAP-01-471K-T
- Артикул производителя:
- AIAP-01-471K-T
- Краткое описание:
- FIXED IND 470UH 240MA 3.4 OHM TH
- Current Rating (Amps) :
- 240 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 3.4Ohm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 1.4MHz
- Height - Seated (Max) :
- Inductance :
- 470 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 1 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Size / Dimension :
- 0.130" Dia x 0.360" L (3.30mm x 9.14mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±10%