AISC-1008F-1R5G-T
- Артикул производителя:
- AISC-1008F-1R5G-T
- Краткое описание:
- FIXED IND 1.5UH 630MA 760MOHM SM
- Current Rating (Amps) :
- 630 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 760mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 190MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.090" (2.29mm)
- Inductance :
- 1.5 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 7.9 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 1008 (2520 Metric)
- Q @ Freq :
- 35 @ 50MHz
- Size / Dimension :
- 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm)
- Supplier Device Package :
- 1008 (2520 Metric)
- Tolerance :
- ±2%