AISC-0805F-3R3G-T
- Артикул производителя:
- AISC-0805F-3R3G-T
- Краткое описание:
- FIXED IND 3.3UH 175MA 2.3OHM SMD
- Current Rating (Amps) :
- 175 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 2.3Ohm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 50MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.061" (1.55mm)
- Inductance :
- 3.3 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 7.9 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 0805 (2012 Metric)
- Q @ Freq :
- 15 @ 7.9MHz
- Size / Dimension :
- 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
- Supplier Device Package :
- 0805
- Tolerance :
- ±2%