ASMPH-0806-4R7M-T
- Артикул производителя:
- ASMPH-0806-4R7M-T
- Краткое описание:
- FIXED IND 4.7UH 1.1A 140MOHM SMD
- Current - Saturation (Isat) :
- 220mA
- Current Rating (Amps) :
- 1.1 A
- DC Resistance (DCR) :
- 140mOhm
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 30MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.039" (1.00mm)
- Inductance :
- 4.7 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 1 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 0806 (2016 Metric)
- Size / Dimension :
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
- Supplier Device Package :
- 0806 (2016 Metric)
- Tolerance :
- ±20%