ASMPH-1008-2R2M-T
- Артикул производителя:
- ASMPH-1008-2R2M-T
- Краткое описание:
- FIXED IND 2.2UH 1.3A 80 MOHM SMD
- Current - Saturation (Isat) :
- 850mA
- Current Rating (Amps) :
- 1.3 A
- DC Resistance (DCR) :
- 80mOhm
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 55MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.039" (1.00mm)
- Inductance :
- 2.2 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 1 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 1008 (2520 Metric)
- Size / Dimension :
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Supplier Device Package :
- 1008 (2520 Metric)
- Tolerance :
- ±20%