0805CT-220EGTS
- Артикул производителя:
- 0805CT-220EGTS
- Краткое описание:
- FIXED IND 22NH 800MA 150MOHM SMD
- Current Rating (Amps) :
- 800 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 150mOhm
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 2.9GHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.041" (1.03mm)
- Inductance :
- 22 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 250 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Q @ Freq :
- 50 @ 500MHz
- Size / Dimension :
- 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
- Tolerance :
- ±2%