0805CS-151EGTS
- Артикул производителя:
- 0805CS-151EGTS
- Производитель/Бренд:
- Delta Electronics
- Краткое описание:
- FIXED IND 150NH 400MA 560MOHM SM
- Производитель :
- Delta Electronics
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- 400 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 560mOhm
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 920MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.061" (1.55mm)
- Inductance :
- 150 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 MHz
- Material - Core :
- Ceramic
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 0805 (2012 Metric)
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- 50 @ 250MHz
- Ratings :
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.090" L x 0.071" W (2.29mm x 1.80mm)
- Supplier Device Package :
- 0805
- Tolerance :
- ±2%