0805CS-471EJTS
- Артикул производителя:
- 0805CS-471EJTS
- Краткое описание:
- FIXED IND 470NH 250MA 1.7OHM SMD
- Current Rating (Amps) :
- 250 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 1.7Ohm
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 375MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.061" (1.55mm)
- Inductance :
- 470 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 50 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Q @ Freq :
- 33 @ 100MHz
- Size / Dimension :
- 0.090" L x 0.071" W (2.29mm x 1.80mm)
- Tolerance :
- ±5%