CIGW252010GL2R2MNE
- Артикул производителя:
- CIGW252010GL2R2MNE
- Краткое описание:
- FIXED IND 2.2UH 2.2A 93MOHM SMD
- Current - Saturation (Isat) :
- 2.6A
- Current Rating (Amps) :
- 2.2 A
- DC Resistance (DCR) :
- 93mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.039" (1.00mm)
- Inductance :
- 2.2 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 1 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Tolerance :
- ±20%