SFSD-30-30-F-04.82-D-NUS
- Артикул производителя:
- SFSD-30-30-F-04.82-D-NUS
- Contact Finish Thickness :
- Flash
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.402' (122.43mm, 4.82")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)