PA1494.362NLT
- Артикул производителя:
- PA1494.362NLT
- Производитель/Бренд:
- Pulse Electronics
- Краткое описание:
- FIXED IND 3.6UH 17A 1.8 MOHM SMD
- Производитель :
- Pulse Electronics
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- 20A
- Current Rating (Amps) :
- 17 A
- DC Resistance (DCR) :
- 1.8mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.290" (7.37mm)
- Inductance :
- 3.6 µH
- Inductance Frequency - Test :
- Material - Core :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 130°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Shielded
- Size / Dimension :
- 0.780" L x 0.770" W (19.81mm x 19.56mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±15%