PA2248.153NLT
- Артикул производителя:
- PA2248.153NLT
- Производитель/Бренд:
- Pulse Electronics
- Краткое описание:
- FIXED IND 15UH 22A 7.5 MOHM SMD
- Производитель :
- Pulse Electronics
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- 25.5A
- Current Rating (Amps) :
- 22 A
- DC Resistance (DCR) :
- 7.5mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.512" (13.00mm)
- Inductance :
- 15 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Material - Core :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.650" L x 0.610" W (16.50mm x 15.50mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%