VCHA042A-4R7MS6
- Артикул производителя:
- VCHA042A-4R7MS6
- Производитель/Бренд:
- Delta Electronics
- Краткое описание:
- FIXED IND 4.7UH 4A 53.8MOHM SMD
- Производитель :
- Delta Electronics
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- 3.2A
- Current Rating (Amps) :
- 4 A
- DC Resistance (DCR) :
- 53.8mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.083" (2.10mm)
- Inductance :
- 4.7 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Material - Core :
- Metal
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 165°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- AEC-Q200
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.165" L x 0.157" W (4.20mm x 4.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%