IHLP2525CZER220M1A
- Артикул производителя:
- IHLP2525CZER220M1A
- Краткое описание:
- FIXED IND 22UH 2.9A 135 MOHM SMD
- Current - Saturation (Isat) :
- 2.5A
- Current Rating (Amps) :
- 2.9 A
- DC Resistance (DCR) :
- 135mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance :
- 22 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Material - Core :
- Iron Powder
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Ratings :
- AEC-Q200
- Size / Dimension :
- 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
- Supplier Device Package :
- 2-SMD
- Tolerance :
- ±20%