IHLP1616BZERR22M01
- Артикул производителя:
- IHLP1616BZERR22M01
- Краткое описание:
- FIXED IND 220NH 13A 8 MOHM SMD
- Current - Saturation (Isat) :
- 24A
- Current Rating (Amps) :
- 13 A
- DC Resistance (DCR) :
- 8mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 151MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.079" (2.00mm)
- Inductance :
- 220 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%