CDRH6D28NP-220NC
- Артикул производителя:
- CDRH6D28NP-220NC
- Производитель/Бренд:
- Sumida America Components Inc.
- Краткое описание:
- FIXED IND 22UH 1.2A 128 MOHM SMD
- Производитель :
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- 1.2 A
- DC Resistance (DCR) :
- 128mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance :
- 22 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Material - Core :
- Ferrite
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Shielded
- Size / Dimension :
- 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±30%