IFSC1111ABER2R2M01
- Артикул производителя:
- IFSC1111ABER2R2M01
- Производитель/Бренд:
- Vishay Dale
- Краткое описание:
- FIXED IND 2.2UH 1.9A 98 MOHM SMD
- Производитель :
- Vishay Dale
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- 1.7A
- Current Rating (Amps) :
- 1.9 A
- DC Resistance (DCR) :
- 98mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.051" (1.30mm)
- Inductance :
- 2.2 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Material - Core :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Shielded
- Size / Dimension :
- 0.114" L x 0.114" W (2.90mm x 2.90mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%