CM453232-102JL
- Артикул производителя:
- CM453232-102JL
- Краткое описание:
- FIXED IND 1MH 30MA 40 OHM SMD
- Current Rating (Amps) :
- 30 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 40Ohm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 2.5MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.134" (3.40mm)
- Inductance :
- 1 mH
- Inductance Frequency - Test :
- 252 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Q @ Freq :
- 30 @ 252kHz
- Size / Dimension :
- 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
- Tolerance :
- ±5%