CM453232-101JL
- Артикул производителя:
- CM453232-101JL
- Производитель/Бренд:
- Bourns Inc.
- Краткое описание:
- FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD
- Производитель :
- Bourns Inc.
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- 110 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 8Ohm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 8MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.134" (3.40mm)
- Inductance :
- 100 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 796 kHz
- Material - Core :
- Ferrite
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 1812 (4532 Metric)
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- 40 @ 796kHz
- Ratings :
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
- Supplier Device Package :
- 1812
- Tolerance :
- ±5%