SRN3015-220M
- Артикул производителя:
- SRN3015-220M
- Краткое описание:
- FIXED IND 22UH 600MA 622MOHM SMD
- Current - Saturation (Isat) :
- 580mA
- Current Rating (Amps) :
- 600 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 622mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 28MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.059" (1.50mm)
- Inductance :
- 22 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 1 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Q @ Freq :
- 17 @ 2.52MHz
- Size / Dimension :
- 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%