CM453232-221KL
- Артикул производителя:
- CM453232-221KL
- Краткое описание:
- FIXED IND 220UH 100MA 10 OHM SMD
- Current Rating (Amps) :
- 100 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 10Ohm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 4MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.134" (3.40mm)
- Inductance :
- 220 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 796 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Q @ Freq :
- 40 @ 796kHz
- Size / Dimension :
- 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
- Tolerance :
- ±10%