SFSD-25-30C-G-19.50-DR-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-25-30C-G-19.50-DR-NDX
- Color :
- Multiple, Individual
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 1.62' (495.30mm)
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)