SFSD-25-30C-G-14.50-DR-NDX
Артикул производителя:
SFSD-25-30C-G-14.50-DR-NDX
Color :
Multiple, Individual
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
1.21' (368.30mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)