MLZ2012N4R7LT000
- Артикул производителя:
- MLZ2012N4R7LT000
- Производитель/Бренд:
- TDK Corporation
- Краткое описание:
- FIXED IND 4.7UH 600MA 180MOHM SM
- Производитель :
- TDK Corporation
- Категория товара :
- Fixed Inductors
- Current - Saturation (Isat) :
- 130mA
- Current Rating (Amps) :
- 600 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 180mOhm
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 70MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.041" (1.05mm)
- Inductance :
- 4.7 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 2 MHz
- Material - Core :
- Ferrite
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 0805 (2012 Metric)
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Shielded
- Size / Dimension :
- 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
- Supplier Device Package :
- 0805 (2012 Metric)
- Tolerance :
- ±20%